Music

sobota, 24 września 2016

Jesień ...

Zaczęła się jesieńLiście nabierają kolorów, pogoda staje się deszczowa i ponura, a my bardziej przygnębieni - nic nam się nie chce, mamy doła czasem bez powodu. Ale są plusy tej pory roku. Przedstawię Wam moją wizję jak spędzić te najbliższe miesiące, by nie było tak smutno. Przy okazji pokażę Wam zeszłoroczną sesję z Wiktorią - moją stałą modelką. Jeśli sesja tematyczna to tylko z nią! Zadowolenie z rezultatów w 100%. A teraz jesień widziana moimi oczami:

1. Spacer
Idź na spacer. Codziennie, albo co kilka dni. Weź rodziców, siostrę/brata, dziewczynę/chłopaka - krótki spacer. Nawet na godzinę, pod wieczór. Poznacie fajne miejsca, widoki, piękne zachody słońca. Nie będziecie siedzieć przecież cały dzień przy komputerze, czy na telefonach, a tak to chociaż miło spędzicie razem czas :)2. Zbierajcie liście i kasztany
Jak byłam młodsza, zawsze z siostrą i rodzicami zbieraliśmy liście i kasztany. Fajna to była zabawa. Mogliśmy razem spędzić czas, a przy okazji poznać przyrodę, kolory jesieni. Liście można osuszyć i włożyć do zielników, a z kasztanów można zrobić kasztanowe ludziki i postawić je na biurku - ożywi to trochę twoje miejsce nauki/pracy.

 


3. Film/książka, herbata i ciepły koc
Nigdy nie miałaś/eś czasu obejrzeć jakiś film lub poczytać książkę? Jeśli nie masz ochoty wyjść na dwór, zrób to dziś :) Zaparz sobie ciepłej herbaty i wejdź pod koc - taki chillout.

4.Muzyka
Chyba każdy podczas jesieni ma takie dni w których czuje się ponuro. Zbiera nam się na wspomnienia, nic się nie chce. Czasem warto sobie włączyć smutne piosenki, zanurzyć się w tzw. dół. A kto wie, może jutro uśmiech i chęć do życia same wrócą :) Jak to się mówi - piosenka jest dobra na wszystko.

5. Zdjęcia
Jesienią zawsze można poczuć się jak dziecko, porzucać liśćmi, poskakać w kałuże i oczywiście porobić zdjęcia. Zobaczyć jak się zmieniła przyroda w tak krótkim czasie.
Jesień to piękna pora roku - kolorowa i przyjazna. Jak się patrzy na te kolorowe drzewa od razu się cieplej na sercu robi :)

A jaki jest Wasz sposób na ponury dzień? Piszcie, jestem bardzo ciekawa :)
Miłego wieczoru!